رزرو ارومیه سرگرمی خودروهای لوکس سرگرمی

رزرو: ارومیه سرگرمی خودروهای لوکس سرگرمی ماشین

گت بلاگز اخبار اجتماعی ورود سامانه بارشی تازه به کشور

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی گفت: از ظهر دوشنبه (۷ اسفندماه) سامانه بارشی جدیدی مجددا از سمت شمال غرب و غرب وارد کشور و باعث بارش باران و در بعض

ورود سامانه بارشی تازه به کشور

ورود سامانه بارشی تازه به کشور

عبارات مهم : همراه

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی گفت: از ظهر دوشنبه (۷ اسفندماه) سامانه بارشی جدیدی مجددا از سمت شمال غرب و غرب وارد کشور و باعث بارش باران و در بعضی نقاط رعد و برق، وزش باد و در مناطق سردسیر بارش برف می شود.

احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا افزود: سامانه بارشی فعال روی کشور امروز(۵ اسفند ماه) در نیمه غربی، مناطق مرکزی و به تدریج از بعد از ظهر در بخش هایی از شرق و شمال شرق باعث بارش باران در بعضی نقاط رعد و برق، وزش باد و در مناطق سردسیر بارش برف می شود. فعالیت این سامانه تا ظهر فردا (۶ اسفند ماه) به جز شمال غرب در سایر مناطق کشور ادامه می یابد و از بعد از ظهر این روزبا عبور این سامانه از نیمه غربی کشور عمده فعالیت آن در نیمه شرقی، نواحی مرکزی و جنوبی خواهد بود.

به گفته وی این سامانه روز دوشنبه (۷ اسفند ماه) در شرق، جنوب شرق و بخش هایی از شمال شرق فعالیت می کند و به تدریج از کشور خارج می شود.

ورود سامانه بارشی تازه به کشور

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی افزود: در استان های ساحلی خزر و اردبیل از آخرهای فردا و روز دوشنبه زیاد کردن نسبی دما و مجددا در روز سه شنبه ( ۸ اسفند ماه) با شمالی شدن جریانات کم کردن نسبی دما رخ خواهد داد. از بعد از ظهر امروز و فردا وزش باد شدید در نیمه شرقی کشور آینده نگری می شود که در بعضی مناطق با خیزش گرد و خاک همراه است.

به گفته وظیفه طی امروز خلیج فارس و فردا خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان مواج آینده نگری می شود.

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی گفت: از ظهر دوشنبه (۷ اسفندماه) سامانه بارشی جدیدی مجددا از سمت شمال غرب و غرب وارد کشور و باعث بارش باران و در بعض

وظیفه در آخر راجع به اوضاع هوا پایتخت کشور عزیزمان ایران اظهار کرد: آسمان پایتخت فردا ابری همراه با مه صبحگاهی در بعضی ساعات بارش باران و وزش باد و در بعد از ظهر کم کردن ابر و به تدریج زیاد کردن باد با بیشینه و کمینه دمای ۱۲ و ۳ درجه سانتیگراد آینده نگری می شود. آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران دوشنبه (۷ اسفند ماه) کمی ابری گاهی همراه با وزش باد در بعد از ظهر همراه با زیاد کردن ابر خواهد بود و بیشترین و کمترین دمای این روز به ۱۴ و ۷ درجه سانتیگراد می رسد.

واژه های کلیدی: همراه | دوشنبه | اسفندماه | سامانه بارشی | مناطق سردسیر | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz